SGE-365-3-3950 00250M-00250F
5S-SGE-365-3-3950 00250M-00250F
SGE-365-3-3950 00250M-00250F
SAFETY EDGE
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated